Jdi na obsah Jdi na menu
 


Největší setkání podlých kriminálních živlů na světě!

13. 6. 2018

Největší setkání podlých kriminálních živlů na světě!

Objevila se tam největší esa podsvětí, a to platí i pro slavnou Skarlet Odkráglovou.

 Tento víkend uspořádalo TKP (tajný kanál padouchů) oficiální sraz padouchů. Měl jsem tu skvělou možnost se zúčastnit, ač cesta do Orlanda nebyla zrovna pohodlná. Stopem mě, Boba a Stuarta vzala jedna moc šikovná rodina Nelsonových. Nejlepší na celé té cestě bylo, když Stuart zpracoval poldy. Po úspěšné loupeži banky nedaleko Orlanda. Prostě na ně shodil vodní nádrž. Alespoň nás to z části připravilo na zajímavé prostředí ve skrýši. V průběhu cesty jsme se dozvěděli, že náš Nelsonovic expres také jede na Floridu.

 Akce probíhala v tajné skrýši v podzemí. Dostali jsme se tam přes starý krám s návnadami. Walter, pan Nelson, pověděl do interkomu heslo: „S námi se bav, zločin slav.“ Najednou se rozsvítilo zelené světlo a krámek se rozpadl. Přímo z něj vystoupalo teleportací zařízení a doslova nás to vcuclo a vyplivlo přímo na parkoviště. Kde se s námi rodinka rozloučila, ale než odešli, tak se nám Walter svěřil, jak si váží naší spolupráce u zpacifikování poldů.

 Když jsem dorazili bylo setkání v plném proudu, tudíž, tam nebylo k hnutí a kvůli našemu vzrůstu jsme byly málem zašlápnuti.

 Hned na začátku byl tam Mrazivý Ray, který předváděl svoje zmrazovací vynálezy. Mrazivé koule, které se hází na nepřítele. Je to velice účinná zbraň, jelikož se po hodu rozloží na malinkaté částečky a přichytí se na soupeře a tím ho znehybní. Nebo klasická zmrazovací pistole, ačkoliv je to praktická a často používaná zbraň, tak se radši Rayovu modelu nepřibližujte, protože si při ukázce zmrazil vlastní ruku.

 Nesmím, samozřejmě, opomenout ani nábor nohsledů. Bob chtěl zjistit své šance, tak vystál dlouhou frontu, ale podle agentky 25564 je moc roztomilý a nemá žádný zločinný talent. Věčně šťastného Boba to však neodradilo, a tak se obrátil a šel hledat na vlastní pěst. Ovšem my jsme šli hned za ním.

 Narazili jsme na profesora Fluxe, který naši nabídku okamžitě zamítl. S tím, že nás nepotřebuje, protože má své klony, které si přivedl z cest z budoucnosti. Neb on vymyslel úplně první stroj času na světě a pokaždé, když navštíví budoucnost přiveze si zpět samu sebe, aby si pomáhal. Jenže se mu to nevyplatilo, protože ho, sice nedopatřením, zabili vlastní klony. Byla to zábavná vložka v celém programu.

 Však zlatý hřeb večera byla přednáška Scarlet Odkráglové. Její nástup na jeviště byl vážně grandiózní. Přiletěla. Z lemu šatů měla ohnivý pohon, a tak se vznášela nad zemí. Po její inspirativní řeči, jsme se dozvěděli, že hledá pomocníky. Ti, co si zasluhují dělat pro první zločinnou dámu na světě museli ji ukrást z ruky diamant barvy krve. Samozřejmě, že já a ani mý společníci jsme nezaváhali a okamžitě se vydali pokusit své štěstí, avšak jsme nebyli jediní. Jako první se vyřítil Dumo – Suma, ale Scarlet stačila jedna ruka, aby ho srovnala. Jako druhý se rabovat pokusil Franky Rybina. Pokusil se o elegantní a nenápadný lup, však ani on neuspěl. Strhla se obrovská rvačka a nějakým zázrakem se Bobovi povedlo ho získat. A jak ona říká: „Zločin není pěkný, ale je šik.“ Tím nás Scarlet přijala za své nohsledy a tím nám skončila návštěva srazu padouchů a začala práce u největšího padoucha všech dob, ale to už je úplně jiná kapitola.         

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář